איטום מבנים היא פעולה שכל קבלן בניה מכיר, מאחר ובמרבית המקרים מתבצעת פעולת איטום מבנים  כבר בשלב הבניה. יחד עם זאת קיימים גם מקרים בהם נדרש איטום מבנים במקרה של מבנה קיים, בין אם לצורך חיזוק פעולות הבידוד והאיטום ובין אם לצורך תיקום פגמים שנוצרו לאורך השנים באיטום המקורי.
מטרת איטום מבנים היא למנוע חדירה של מים או רטיבות אל המבנה, מה שיגרום לרטיבות בקירות ונזק למבנה לאורך זמן. טחב שעשוי להיווצר עלול גם לגרום לחיידקים ולתחלואה עקב כך אצל בני הבית. העוגן איטום  קבלן איטום מורשה המבצע איטום מבנים בשיטות מתקדמות ויעילות, מסביר כי מעבר להגנה על המבנה מפני רטיבות, חדירת מי גשמים וטחב איטום ובידוד מגן על המבנה גם מהתחממות יתר מקרני השמש ולאורך זמן עוזר בשמירה על עמידות המבנה וכן עוזר בחיסכון בחשמל על ידי הפחתת השימוש במזגנים ובאמצעי חימום או קירור אחרים.
איטום מבנים אינו מתבצע באופן אחיד ובצורה זהה בכל הקירות החיצוניים של הבית. ישנן שיטות איטום ייעודיות לחדרי רחצה, אמבטיות וחדרי שירותים, וכן איטום מתאים למטבח או לכל חדר אשר בקירותיו ישנו מעבר של צינורות מים, איטום מיוחד למבנים תת קרקעיים אשר נוסף להגנה לשמה נועד האיטום הוא מוסיף גם הגנה מפני גז חרדון אשר לו נטייה לחדור למבנים תת קרקעיים, איטום מתאים למרצפות חיצוניות כגון מרפסות ואיטום המתאים לגגות במטרה להגן על הבית מפני חדירת גשמים ופגעי מזג האוויר. מאור איטום גגות מתמחה בתכנון מוקדם של פעולות האיטום, דרכי הפעולה ובחירת החומרים המתאימים ביותר וזאת בטרם תחילת העבודה בפועל.
העוגן איטום גגות הינה חברה קבלנית לאיטום מנוסה אשר מתמחה הן בשיטות הבידוד המסורתיות הידועות והן בשיטות האיטום החדשניות שנולדו עם גילוי ופיתוח חומרי איטום מתקדמים ויעילים במיוחד. יריעות ביטומניות, זיפות וסיוד, שימוש ב חומרי איטום אקריליים ופולימריים, עבודה עם חומרי איטום פוליאוריטנים משחתיים, חומרי איטום בטומנים משחתיים ו יריעות PVCTPOEPDM. חלק מן החומרים מותאמים לאיטום קירות, חלקם ייעודיים לגגות או למרפסות ועיקר העבודה הוא הידיעה והמקצועיות להתאמת האיטום למבנה.

 
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק